Galerie Vltava - galerie obrazů

Logo    Galerie VltavaSleva 20%  
Úvodní strana | Nabídka obrazů | Rejstřík malířů | Prodané obrazy | Obchodní podmínky | GDPR | Dotazy | Kontakt
  Dárkový poukaz       Moje galerie >>
CZ   EN

    Obchodní podmínky

1. Registrace zákazníka a ochrana jeho osobních údajů


Zájemce o nákup, nebo bližší informace o nabízeném zboží a službách, se nemusí registrovat. V případě, že chce zájemce poskytovat informace o nově vložených dílech malířů, o které má zájem, je potřeba se zaregistrovat viz. „Registrace“. Zákazník v dotazníku uvádí pouze nezbytně nutné údaje k uzavření obchodu, nebo poskytnutí jím požadovaných informací. Vložená data budou využita výhradně v tomto smyslu a nikdy nebudou zpřístupněny, nebo předány třetím osobám.
 

2. Objednávka zboží nebo služby


Objednat zboží nebo službu je možné pouze mailem. Telefonicky je možné zboží na určitou předem dohodnutou dobu jenom rezervovat, přičemž během této doby je nezbytné podat objednávku mailem. Pokud se tak během této doby nestane, zboží bude opět vystaveno do prodeje.
 

3. Dodání zboží


Objednané zboží je možné převzít osobně, nebo doručovací službou.

Osobí odběr
Na základě mailové objednávky si může zákazník zboží vyzvednout osobně. Termín a místo převzetí může být dohodnuto mailem, nebo telefonicky. Úhradu za zboží provede zákazník na místě převzetí zboží. Cena zboží odpovídá katalogové ceně na internetu.

Zásilka poštou nebo jinou dodávkovou službou
Objednané zboží hradí zákazník při převzetí dodávky zásilkovou službou tzv. na dobírku. K ceně zboží bude připočteno poštovné, pojistné a balné. To je určeno podle velikosti a hodnoty zboží. Cena této služby se pohybuje od 150 do 250 Kč. Řádně zabalené, označené a pojištěné zboží bude odesláno na adresu uvedenou v objednávce zákazníka. Zákazník je povinen si dodané zboží řádně převzít a viditelně poškozenou nebo rozbalenou zásilku odmítnout.
 

4. Záruka za dodané zboží nebo službu


Záruka za dodané zboží se řídí Občanským zákoníkem a formou dodání zboží nebo poskytnuté služby.
 
Na užití fotografií se vztahují všechna autorská práva - Galerie Vltava s.r.o. (c)